CNC Kayar Otomat Avantajları

Cnc Kayar Otomat, Cnc Otomat ve Cnc Torna Talaşlı imalat alanlarında hizmet veren firmamız Fsa Tim Makine söz konusu tüm talaşlı imalat işlerinizde hizmetinizdedir.  Artık tüm talaşlı imalat işlerinin için Biz ’den fiyat alabileceksiniz. Çok eksenli makinelerimizle eksiksiz olarak her türlü talaşlı imalat işleriniz üretimini yapabilecek kapasiteye sahipiz.

Cnc Kayar Otomat Tezgahları, Cnc Torna ve Cnc Otomat tezgahlarına göre oldukça komplike yapıya sahiptirler. Cnc Torna ve Cnc Otomat tezgahlarında farkları takımların X ekseninde sabit Spindle’ların Z ekseninde hareketli olmasıdır. Kayar otomat tezgahları guide bush ile çalışabildikleri için Cnc Torna ve Cnc Otomat tezgahlarında işlenemeyecek derecedeki ufak çapta ya da uzunlukta parçaları işleyebilmek ve her türlü talaş kaldırma işlemini hassas ve rijit bir şekilde bitirmek mümkündür.

Tek paso avantajından dolayı;

 • Parça işleme süresi oldukça kısalmakta,
 • Parça hassasiyeti artmakta 0.01mm ve altı,
 • Parça yüzey kalitesi artmaktadır,
 • Tekrarlanabilirlik oranı %100′dür. Bir parçadan diğerine ölçülerde sapma kesinlikle olmamaktadır.
 • Üretim Ağında Olduğumuz Sektörler

  Fsa Tim Makine olarak Cnc Otomat, Cnc Kayar Otomat, Cnc Torna işlerinin fason talaşlı imalatını yapmak üzere otomat sektöründe bulunmaktayız. Firmamız bünyesinde bulunan Cnc Kayar Otomat, Cnc Otomat, Cnc Torna tezgâhları ile ağırlıklı olarak Otomotiv Yedek Parça, Medikal Dental Ürünler, Elektrik-Elektronik Sektörü, Beyaz Eşya Sektörü, Doğalgaz Tesisat Parçaları ve Bağlantı Elemanları üretip pek çok değişik sektöre komple yedek parça imalatı yapmaktadır.

  Fsa Tim Makine; Cnc Kayar Otomat, Cnc Otomat, Cnc Torna tezgâhlarında hammadde farkı gözetmeksizin özel civata,  pim, somun, saplama, rekor, özel kaplinler, nozzlelar her nevi paslanmaz parçaların imalatını kaliteli, ekonomik ve hızlı bir şekilde yapmaktadır.

  cnc kayar otomat istanbul başakşehir

  CNC kayar otomat İmalat

  CNC İmalat