Hakkımızda

Firmamız hakkında kısaca bilgiler.

Hakkımızda

FSA Tim Makine, CNC Kayar Otomat İşleme alanında uzmanlaşmış, 20 yılı aşkın tecrübeye sahip ekibiyle 2018 yılı Mayıs ayında kurulmuştur. Özel geliştirilen proje ve fason üretimlerde kalite ve hızlı teslim FSA için temel şirket politikasıdır.

Sürekli gelişen global kalite sistemlerini takip eden ve uygulayan FSA Tim Makine, tecrübesi ve uyguladığı uluslararası üretim prosesleri ile titanyum, paslanmaz, sarı, metal, plastik gibi hammadelerde Ø3-52 mm fason ve seri imalat gerçekleştirmektedir.

Parkurunda yer alan Hassas ayaralar sahip CNC Kayar Otomatlarla 8 eksen, whirling, açılı takım ve yüksek basınç çalışma sistemleri ile talaşlı üretim alanında tüm paydaşlarımıza en performanslı çözümü sunuyor. Yüksek üretim hacmine sahip FSA, dental, medikal, otomotiv, makine ve yedek parça gibi birçok farklı sektöre ve bu sektörlerdeki ulusal ve uluslararası birçok tanınmış tesise hizmet vermektedir.

Minimum hata – maksimum verimlilik ekseninde oluşturulan üretim prosesleri küçük veya büyük her proje için itina ile uygulanmaktadır. Tüm müşteri beklentilerini ileri teknolojiye sahip ekipman, yıllar içinde oluşan proje geliştirme tecrübesi ve yazılımlar ile sağlıyor. Paydaşları ile birlikte katma değer üretmek için, uluslararası standartları model alarak Türkiye’de oluşan tüm çetin ekonomik şartları yok sayarak yatırımlarına, yeni istihdam alanları oluşturmaya ve nitelikli personel kazandırmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Türkiye adına katma değer üretecek tüm aşamaları tamamlayarak nitelikli iş, nitelikli personel ve nitelikli ürünler üreten bir marka oluşturmak.

Vizyonumuz

Ürün kalitesini her daim global standartlarda tutmak adına ileri teknoloji ürün ve ekipmanları ile üretim gerçekleştirerek, sektörü uluslararası ölçekte temsil etmek.Ekibimiz

Bir işletmeyi işletme yapan içerisinde emek veren tüm çalışanlardır. İşte bizim emektarlarımız.

Sinan AYDEMİR

Kurucu

Profili Görüntüle

Sinan AYDEMİR

Kurucu

Profili Görüntüle

Sinan AYDEMİR

Kurucu

Profili Görüntüle

Sinan AYDEMİR

Interior Design Director

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.